Web Tasarım

Web Tasarım

Dynamicube Yazılım olarak müşterilerimize web tasarım hizmeti de vermekteyiz. Web sitesi tasarımında müşterilerimizin kurumsal kimliklerini siteye yansıtırız. Böylece broşür, kartvizit ve sizi internet üzerinde tüm dünyaya temsil eden web siteniz birbiri ile uyumlu hale gelir. 

Web sitenizi yaparken kurumsal kimliğinizi yansıtmak haricinde arama motoru optimizasyonunu da yaparak sitenizin arama motorlarıyla da uyumlu olmasını sağlarız. Böylece siteniz google, yahoo gibi arama motorlarında rakiplerinizden daha üst sıralarda yer alarak size yeni müşteriler getirmeye hazır hale gelir. 

Müşterilerimize yaptığımız web sitelerinin tamamında yönetim paneli bulunur. Böylece müşteriler ürünleri ile ilgili resim, içerik vs. düzenlemeleri yapabilirler. Ayrıca ürün yelpazenizin genişleyebileceğini de göz önüne alırsak, yönetim panelimiz ile yeni ürün yada hizmet kategorilerini ve bunlara bağlı ürün ve hizmetleri kendiniz de ekleyebileceğiniz gibi bunu sizin yerinize bizler de yapabilmekteyiz. Böylece sürekli güncellenebilen bir web siteniz olur.

Talep edilmesi halinde yaptığımız web sitesine çoklu dil desteği de eklemekteyiz. Dil desteği eklendikten sonra web siteniz sınırsız sayıda dil desteğine sahip olur. Böylece firmanızı ve ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtabilme ayrıcalığına erişmiş olursunuz. Günümüz dünyasında kesinlikle web siteniz çoklu dil desteğine sahip olmalıdır.

Web sitesinden sipariş almak isteyen müşterilerimiz için ürünlere ve isteğe özel sipariş formu da ekleyebilmekteyiz. Böylece müşterileriniz web sitesine girerek telefon yada faks yoluna başvurmadan hızlı ve eksiksiz bir şekilde istediği ürünlerin siparişini verebilir. Web tabanlı sipariş formları, size veya personelinize kayda değer bir zaman kazandıracak bir işlem olup, sipariş formu hazırlama, yanlış ürün siparişi geçme gibi sorunların da kendiliğinden ortadan kalkmasını sağlamaktadır. 


Bütün bunlar kullanıcıların sitenizle etkileşim kurmasını arttıran özellikler olup, size kesinlikle zaman ve yeni müşteri kazandıracak özelliklerdir. 

Eğer siz de web sitesi yaptırmak istiyorsanız, web sitenizi projelendirmemiz için 0212 689 21 32 veya 0542 324 16 97 numaraları telefonlarımızı arayabilir, veya info@dynamicube.com adresine mail atabilirsiniz.